Wrocław

Apartamenty we Wrocławiu na doby

Wrocław to jedno z piękniejszych miast w Polsce. Jego bogata historia i wyjątkowa architektura przyciąga każdego roku wielu turystów zarówno z kraju, jak i zagranicy. Tętniąca życiem stolica Dolnego Śląska to miejsce, które z pewnością warto odwiedzić – idealne na weekendowy wypad z drugą połówką lub znajomymi czy dłuższy pobyt podczas wakacji.

Szukasz luksusowego apartamentu na weekend we Wrocławiu? Zadzwoń!

Czym przyciąga Wrocław? Zdecydowanie niesamowitą architekturą i historią. W tym mieście można podziwiać spójnie połączone ze sobą niezwykłe budowle w stylu gotyckim, nowoczesne obiekty i przeszklone apartamentowce, a także jedyne w swoim rodzaju klasyczne budynki. We Wrocławiu zachował się jeden z najpiękniejszych w Europie zespołów architektury sakralnej oraz barokowe wnętrze Auli Leopoldyńskiej mieszczącej się w gmachu Uniwersytetu. Nie brakuje tu też miejsc zielonych – do relaksu i długich spacerów zachęca na przykład Ogród Botaniczny czy założony w XVIII wieku Park Szczytnicki z oryginalnym Ogrodem Japońskim.

We Wrocławiu nuda nikomu nie grozi – miasto pełne jest bowiem atrakcji! Turyści i mieszkańcy chętnie odwiedzają liczne teatry muzyczne, filharmonie, muzea, galerie czy inne ośrodki kultury. W stolicy Dolnego Śląska odbywają się także znane festiwale o międzynarodowym znaczeniu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Apartment SUN – noclegi dla grup, klientów biznesowych i indywidualnych

Wybierasz się do Wrocławia i szukasz luksusowego apartamentu na wynajem? Skontaktuj się z nami! Zajmujemy się wynajmem krótkoterminowym i długoterminowym. Klientom prywatnym i biznesowym oferujemy w pełni wyposażone apartamenty w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Proponujemy również komfortowe noclegi dla grup szkolnych. Zadzwoń, aby poznać szczegóły i zarezerwować termin. Serdecznie zapraszamy!

Nasze apartamenty

 

Atrakcje Wrocławia:

Afrykarium ZOO
Panorama Racławicka
Hydropolis
Aquapark
Stary Rynek
Ostrów Tumski