Regulamin

Regulamin najmu wakacyjnego w apartamentach Apartment Sun

 1. Właścicielem apartamentów jest firma: Arleta Grzelak, Grabieniec 38A, 62-700 Turek, NIP 6681108568.
 2. Apartament wynajmowany jest na doby. Doba pobytowa trwa od godziny 15:00 do godziny 10:00 dnia następnego. Gość nie może dysponować pokojem dla celów zarobkowych, przekazywać go innym osobom, nawet jeśli nie upłynął termin najmu pokoju.
 3.  30 % wartości rezerwacji trzeba opłacić 48h po dokonaniu rezerwacji, 70% przyjazdu należy opłacić 3 dni przed rozpoczęciem pobytu. (jeśli rezerwacja została złożona 3 dni przed rozpoczęciem pobytu, wymagana jest przedpłata jednorazowa 100%).
 4. W dniu wykwaterowania należy skontaktować się z obsługą Apartment SUN i ustalić szczegóły zdania apartamentu. W przypadku wyjazdu przed planowanym terminem, nie przysługuje zwrot pieniędzy za niewykorzystane a opłacone dni.
 5. Osoby nie zameldowane w apartamencie mogą przebywać w nim od godziny 07:00 do godziny 22:00. W przypadku nie zgłoszenia dodatkowych osób – opłata wynosi 500 zł/osoba za dobę. 
 6. Gość zobowiązany jest do przestrzegania ciszy nocnej od godziny 22.00 do 7.00
 7. Na terenie całego apartamentu CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA! Organizowania imprez typu wieczór kawalerski , panieński, urodziny czy inne okolicznościowe przyjęcia.
 8. Wniosek o przedłużenie pobytu poza okres obejmujący wcześniejszą rezerwację Gość powinien zgłosić Wynajmującemu co najmniej dobę przed datą ostatniego dnia pobytu. Wynajmujący uwzględni zapytanie o przedłużenie pobytu w miarę posiadanych możliwości.
 9. O wszelkich usterkach powstałych w apartamencie, w czasie pobytu Gość powinien niezwłocznie poinformować Apartment Sun (office@apartmentsun.pl)
 10. Wszystkie usterki zgłoszone później niż w pierwszej dobie pobytu będą egzekwowane od aktualnych Gości.
 11. Gość apartamentu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia poczynione we wszelkich urządzeniach znajdujących się w apartamencie.
 12. Gość zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania o szkodach wyrządzonych przez Niego podczas pobytu i do pokrycia wartości tych szkód
 13. Każdorazowo opuszczając Apartament w czasie pobytu, Gość jest zobowiązany do jego zabezpieczenia poprzez zamknięcie drzwi wejściowych oraz okien, a także poprzez wyłączenie płyty grzewczej, piekarnika i innych pracujących urządzeń elektrycznych.
 14. Parking jest niestrzeżony. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za pojazdy oraz mienie w nich pozostawione.
 15. W przypadku wystąpienia niemożliwych do przewidzenia okoliczności, których skutków nie można natychmiast zlikwidować, Apartment Sun zobowiązuje się do udostępnienia apartamentu zastępczego, podobnego do apartamentu pierwotnie zarezerwowanego, o ile będzie takim dysponowała. W przypadku braku wolnego apartamentu Apartment Sun ma prawo anulować rezerwację.