Mountains

Pensjonat Bieszczady-quady.pl położony jest we wsi Wysoczany, na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego gdzie panują wybitne walory krajobrazowo- przyrodnicze tego terenu. Nieopodal znajduje się rezerwat „Przełom Osławy pod Mokrem”.

Pensjonat oferuje 18 miejsc noclegowych. Każdy pokój wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny, TV,całodobowy bezpłatny dostęp do WI-FI.

W budynku znajduje się sala rekraecyjno-sportowa, która urozmaici i umili czas pobytu.

Ośrodek dysponuje nowocześnie urządzoną kuchnią, do dyspozycji gości. Istnieje również możliwość zamówienia na miejscu śniadania i obiadokolacji

W 180ha gospodarstwie znajdują się wielokilometrowe widokowe trasy na Quady dla początkujących i średnio zaawansowanych. Są to jedne z najpiękniejszych prywatnych tras w Polsce. Na wzgórzu umieszczona jest ambona widokowa z której można podziwiać piękną panoramę Bieszczad i Beskidu Niskiego najmniej zaludnionych gór w Polsce.

Na terenie ośrodka znajduje sie również wypożyczalnia rowerów elektrycznych firmy Trek o mocy silnika 500 watt.
Silnik Bosch Performance CX wspomaga pedałowanie do 25 km/h. Ten rower poszerza Twoje horyzonty i pozwala Ci dotrzeć do celów, które wydawałyby się niedostępne na rowerze górskim.

 

Check